Toodete põhikomponendiks on mesi, mis on pärit Valgamaalt. Tooted jagunevad kasutusalade ja komponentide põhjal kolme gruppi.

  Kui lisame meele tumedat šokolaadi ja vastavat koostisosa, saame tulemuseks šokolaadimaitselise maitsemee, mis kuulub meie toodete esimesse gruppi. Need sobivad määrdeks näiteks soojadele pannkookidele või röstsaiadele. Neist saab valmistada ka uudseid, maitsvaid ning tervislikke kakaojooke. Selles viimases peitubki meie toote peamine uuenduslikkus.

Šokolaadimaitsemeed:

Teiseks tootegrupiks on teega seotud maitsemeed. Tee valmistamiseks tuleb lahustada maitsemesi kuumas vees. Nendest kaks, maasika-jõhvika maitsemesi ning astelpaju maitsemesi on mõeldud tee sisse segamiseks, et teele mõnusalt magus marjamaitse lisada. Need maitsemeed on toodetud marjajahust ja meest. Siia gruppi kuulub ka piparmündi maitsemesi, mis on mõeldud klassikalise piparmündi tee valmistamiseks. See koosneb meest ja ise kuivatatud ning jahvatatud piparmündist. Nagu ka šokolaadi maitsemeed, sobivad ka kõik need eelnimetatud maitsemeed sooja pannkoogi või röstsaiaga.

Teega seotud maitsemeed:

Kolmandasse gruppi kuulub hetkel vaid üks vürtsikas toode, kuid plaanime tootearendust teha ning seda gruppi täiendada. Vürtsikaks maitsemeeks on ürdi-pipra maitsemesi, mis teeb kokandushuviliste elu lihtsamaks ja huvitavamaks. See koosneb meest ja erinevatest ürtidest ning on mõeldud ahjuliha marineerimiseks ja küpsetamiseks. Kui tavaliselt tuleb ise liha marineerides või maitsestades kõik komponendid eraldi lisada, siis nüüd saab vaid lisada ürdi- pipra maitsemee, kus on juba ürdid ja sool sees. Mesi seob kõik need komponendid omavahel ja aitab neil liha sisse imbuda. Lisaks sellele annab mesi lihale ka mõnusa magusa-vürtsika maitse. Kõik, mida lihaarmastaja tegema peab, et liha maitsestada, on maitsemee kandmine lihale.

Vürtsikad maitsemeed: